Zuur puntverlies voor Harfsen
De topper tegen Spcl. Brummen duurde voor Harfsen één minuut te lang. Tot ver in de blessuretijd stond er een knappe 1-2 voorsprong op het scorebord en de 2e plek op de ranglijst (en misschien wel meer) leek binnen handbereik. Het mocht echter niet zo zijn. Een wanhopig naar voren geschoten hoge bal hobbelde via een Brummens hoofd tergend langzaam in de goal van Harfsen en dat betekende alsnog de 2-2. Op zich was dat wellicht een niet geheel onterechte eindstand maar door de manier waarop in combinatie met de wel erg ruim gerekende blessuretijd voelde het voor Harfsen als een nederlaag.
Het was in Brummen een wedstrijd tussen twee van de betere ploegen van de competitie en beide elftallen maakten er een enerverende wedstrijd van op zeer acceptabel niveau. Nadat Brummen in de eerste minuten al een behoorlijke kans had gemist, opende het de score vlak daarna alsnog (1-0). De gastheren konden maar korte tijd genieten van de voorsprong want Harfsen sloeg op haar beurt snel terug via Chiel die een mooie aanval met een knap schot in de hoek bekroonde (1-1). Daarna golfde het spel op en neer en waren er meerdere kansen voor beide doelen te zien. Harfsen deed na een lastige beginfase niets meer onder voor de thuisclub en mocht in de loop van de wedstrijd zelfs het meest aanspraak maken op een tweede goal. Zo was Sven meermalen nadrukkelijk aanwezig voor de goal van Brummen maar het grote talent was vandaag ietwat ongelukkig in de afronding en ook onder meer Jasper en Chiel lieten goede mogelijkheden onbenut waardoor het tot aan de rust bleef bij 1-1.
In de tweede helft bleef het spel en vermaak van goed niveau en beide ploegen bleven voor de volle winst gaan. Ook nu vele spannende momenten en kansen over en weer waardoor het tot de laatste minuut een boeiend schouwspel bleef. De ingevallen Bram leek de gevierde man te worden toen hij 10 minuten voor tijd de 1-2 liet aantekenen en daarmee Harfsen de zeer welkome driepunter leek te bezorgen. Brummen zette nog eenmaal alles op alles maar echte grote kansen bleven in de absolute slotfase uit waardoor langzamerhand het geloof op een goede afloop bij de thuisclub verdween. Ruben had in blessuretijd nog de ultieme (maar overigens niet erg makkelijke) kans om de wedstrijd definitief in het slot te gooien maar hij kon de bal net niet de juiste richting meegeven. Het leek niet uit te maken maar net toen de wedstrijd na bijna 100 minuten eindelijk een keer leek te worden beëindigd door de overigens prima fluitende scheidsrechter was daar helaas toch nog het niet meer verwachte onheil voor Harfsen en viel alsnog de 2-2.
Hiermee verloor Harfsen weliswaar dure punten maar door het goede spel tankte het vandaag toch ook weer het nodige vertrouwen en mag het zeker hoop blijven houden op alsnog een mooie afloop van het seizoen. Dit zal hoogstwaarschijnlijk wel via de nacompetitie moeten gebeuren maar voor het zover is komt op 18 april ZVV nog naar 't Schoolder. Daarna is Harfsen bijna een maand (!) vrij en speelt het op 16 mei de laatste competitiewedstrijd uit tegen Dierensche Boys. Pas daarna volgt de nacompetitie met op 30 mei een 1e ronde en hopelijk op 6 juni een finale voor promotie naar de 4e klasse. Noteer alvast maar de verschillende data!